Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: Inverto
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 65 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Nowoczesny konwerter zaprojektowany specjalnie dla instalacji, w których używa się kilku konwerterów na jednej czaszy antenowej. Technologia slim feed w połączeniu z zaawansowanymi materiałami dielektrycznymi oraz optymalnym przetwornikiem zaprojektowanym by zapewnić maksymalny transfer energii z czaszy do obwodów konwertera również wtedy, kiedy znajduje się on w pozycji poza punktem centralnym. Ponadto konwerter posiada przewężenie pozwalające na łatwe umieszczenie konwerterów obok siebie i tym samym uzyskuje się dostęp do satelitów na zbyt bliskich pozycjach orbitalnych, aby odbierać z nich sygnał przy użyciu standardowych LNB na określonej czaszy satelitarnej. Konwerter służy do obioru satelitarnego z jednego satelity na jednym tunerze satelitarnym.
Gwarancja 24 miesiące.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.